Adres

Białystok ul. Legionowa 6 lok.9
tel. +48 85 7416188
tel. +48 601 616 234

Godziny przyjęć

Poniedziałek, Wtorek, Środa: 8 -19
Czwartek, Piątek: 8-14

O mnie

dr n.med. Piotr Sobolewski

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Białymstoku. Studia medyczne ukończyłem w 1987 roku. W 1993 uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych. Od 1994 posiadam II stopień specjalizacji z chorób oczu. Podstawą mojej wiedzy jest wieloletnia praca kliniczna. Jestem autorem wielu publikacji naukowych. Zorganizowałem i prowadziłem wiele szkoleń m.in z laseroterapii chorób oczu. Posiadam doświadczenie szpitalne na stanowisku ordynatora oddziału okulistycznego i konsultanta wojewódzkiego. Wykonałem setki operacji i zabiegów okulistycznych (leczenie operacyjne zaćmy, jaskry, odwarstwienia siatkówki, zeza, zaopatrzenie chiurgiczne ran oka).Pracowałem także wiele lat w poradni przyklinicznej, w specjalistycznej poradni okulistycznej w Suwałkach, Białymstoku i Warszawie.

Wykonanych ponad 4000 zabiegów laserowych!Od 15 lat wykonuję w Białymstoku zabiegi laserowej korekcji wad wzroku.

Specjalizuję się także w laserowym leczeniu mętów ciała szklistego.Mój ośrodek znalazł się wśród 10 rekomendowanych klinik przeprowadzjących tego typu zabiegi na świecie.

Odbyłem wiele krajowych i zagranicznych kursów zawodowych potwierdzonych certyfikatami. Szkoliłem się m.in we Francji, Włoszech, Czechach. Systematycznie uczestniczę w międzynarodowych kursach chirurgii refrakcyjnej.

Jestem autorem 2- krotnie cytowanym w WIKIPEDII.

W 2009 i 2013 roku uzyskałem dotacje unijne w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013.

1 czerwca 2012 zostałem wyróżniony w konkursie "Podlaski Innowator 2012" organizowanym przez Uniwersytet w Białymstoku oraz władze miasta Białegostoku.

Laur Pacjenta 2012Odwiedziło mnie już wielu pacjentów z wielu rejonów Polski, Anglii, Irlandii, Belgii, Łotwy,Ukrainy, Biołorusi i Rosji.

W październiku 2012 otrzymałem w głosowaniu internetowym ogólnopolski laur pacjenta.

W lipcu 2014 zostałem wyróżniony certyfikatem za udział w międzynarodowym projekcie badawczym Politechniki Łódzkiej dotyczącym metod zarządzania mikroprzedsiębiorstwami 

Ostatnie publikacje

Centrum Okulistyczno-Laserowe Zmieniamy Podlaskie

Wybrane certyfikaty

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dalsze korzystanie ze strony internetowej bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację stosowania polityki plików cookies.

Kliknij tutaj, aby nie pokazywać więcej tego powiadomienia.

Copyright © 2010-2013 by Centrum Okulistyczno Laserowe
Powered by pypassion.com